1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

yardım

Konusu 'Genel Sohbet/Kafe' forumundadır ve minecraft delisi2007 tarafından Ara 8, 2014 başlatılmıştır.

1. minecraft delisi2007

minecraft delisi2007 Ağaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Minecraft:
    Mazlum reis
    Yardım edin lütfen şu herobrine Saçmalığı öğrenince artık oyuna girmeye çok korktum ve madene girince çooook nadir elmas buluyorum bulduğunda da kalıyorum katman kayasını görüyorum lütfen yardım edin
  2. LizaTara

LizaTara Ağaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Minecraft:
    LizaTara
    Yıllar önce Minecraft forumlarında gezinirken 3-5 teoriden korkup aylarca oyunu oynamamıştım. Herobrine bir saçmalık iken ondan korkmak başlı başına saçmalık. Elmas zaten genellikle nadir bulunuyor ve katman kayasının oralarında var. O kısmı anlamadım pek. Kendini tekrar singleplayer oynamaya alıştırana kadar serverlarda gezin. Yıllar oldu ben hala survival oynamıyorum aynı korku ile. Ama herşeyin bir açıklaması var. Korkmana gerek olmadığını düşünüyorum.. Korkunu hala yenemediysen kalabalık server'lara gir. Orada insanları gör, yanlız olmadığında korkmazsın ;) Multiplayer'da sıkılırsan eğlenceli modlar yükle. Mesela Mo Creatures, Doggy Style gibi modlar olabilir. Bu modlar ile Creative'de oyna. Herobrine gelse bile (Milyonda sıfır bir ihtimal) seni öldüremez hem yanlızlık hissini de giderirler :p Eğer hala korkmaya devam edersen artık korkunun üzerine gitmeye başla. Mesela herobrine modu kurup survival oyna. Merak etme, internette bulunan şeyler gerçek değiller :cool: Ben yıllardır bu oyunu oynuyorum ama hala madene gitmekten çok korkuyorum. Genellikle arkadaşlarımla oynarken onları yolluyorum. Bir tek multiplayer'da girebiliyorum madene :D

Sayfayı Paylaş