AxiTR Bilisim
 1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

Yapı Kayıt Belgesi Alımı

Konusu 'Konu Dışı - Genel' forumundadır ve mehmetcan1 tarafından May 17, 2019 başlatılmıştır.

 1. mehmetcan1

  mehmetcan1 Lapis Toplayıcı

  Katılım:
  Ara 29, 2017
  Mesajlar:
  879
  Beğenileri:
  0
  Tapu sahibi olmayanlar hak sahipleri için gerçekleştirilecek olan işlemler konusunda danışmanlık ofisi taleplerinizi karşılayarak en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır.
  Son dönemde sunulan haklar sayesinde imar barışı kapsamında gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile hak sahibi olanlar tapularına sahip olmaktadır. Daha önce tapusu bulunmayan arsa ya da evler için gerçekleştirilecek olan ölçüm çalışmaları konusunda mühendisler yerinde ölçüm işlemi yapmaktadır. Geniş hizmet kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmekte olan ofis müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Deneyimli mimarlar tarafından hazırlanacak olan projeler kapsamında imar affı ile istediğiniz gibi tapusuz olan evler için tapu sahibi olmanız sağlanmaktadır. Aşamalı şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler konusunda yeterli kapasiteye sahip olan ofis yapmış olduğu çalışmalar ile istediğiniz gibi olumlu sonuç almanızı sağlamaktadır.

  Arnavutköy Mimarlık Ofisi
  İstanbul'un bütün ilçelerinde hizmet vermekte olan mimarlık ofisi yapılacak olan çalışmalar için alanında uzman kadro ile hizmet sağlamaktadır. Başvuru yapılması durumunda mühendisler tarafından alınan ölçülere göre belirlenecek olan fiyatların ödenmesi sayesinde istediğiniz gibi tapu sahibi olabilmeniz için belirlenecek bedel üzerinden ödeme yapılmaktadır. Deneyimli mimarlar tarafından gerçekleştirilecek olan işlemler özellikle tanınan haklar dahilinde tapusuz evler için yapılacak incelemeler doğrultusunda dilediğiniz gibi tapu sahibi olmanız sağlanmaktadır. Başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından yapı kayıt belgesi alınması sağlanmaktadır. Yapılacak çalışmalar konusunda detaylı bilgi almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini iletebilirler.
   
  #1

Sayfayı Paylaş