AxiTR Bilisim
 1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

Uzman Çavuş, Astsubay - Personel Alımı

Konusu 'Site Tanıtımları' forumundadır ve b.a.f. tarafından Oca 11, 2017 başlatılmıştır.

 1. b.a.f.

  b.a.f. Işıktaşı Madencisi

  Katılım:
  May 16, 2014
  Mesajlar:
  1,609
  Beğenileri:
  4
  Ülkemiz oldukça zor zamanlardan geçiyor güney sınırlarımız da ışid dediğimiz kendisini ırak Şam İslam devleti olarak tanıtan fakat hadisler de cehennem köpekleri olarak bilinen bir grup sınırlarımızı da Müslüman kardeşlerimizi de oldukça zor durumlara sokuyor. Ülkemiz içinde birçok terör saldırısı oldu ve hala da tehditleri devam ediyor. Fakat ülkemiz de ordumuz da bu cehennem köpeklerinin üstesinden gelecektir. Devletimiz ihtiyaç duyulduğu vakitler de uzman çavuş alımı yapmak da ve bu konuda da insanları istihdam etmektedir. Oldukça iyi maaşlara bu görevleri yapabilirsiniz sizde.

  Devletimiz ihtiyaç duyduğunda personel alımı yapmaktadır fakat bu gibi vatani görevlere ülkemiz için de oldukça fazla başvuru yapıldığı için bunun da bir sınavı olmaktadır. Uzman çavuş başvuruları için kriterlerden birisi de en az lise diplomasına sahip olmaktır. İster askerliğinizi yapmış olun isterseniz yapmamış olun herkes bu personel alımlarına başvuru yapabilir.

  Ülkemizin bu zor günlerinde ülkemize yardım etmek elbette ki her birimizin borcudur. Fakat herkesten de asker olması elbette ki beklenemez bazılarımız astsubay olarak devletimize yardım eder bazıları da kaynak sağlar. Günümüz de savaş dediğimiz olgu sadece cepheden yürütülmüyor artık ülkemizin Kurucu lideri olan Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi eğer askeri başarıyı ekonomik büyümeyle taçlandıramazsanız kazandığınız baları bir şey ifade etmez.

  Site adresi : http://www.uzmanasker.com
   
  #1

Sayfayı Paylaş