AxiTR Bilisim
  1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

Parti Malzemeleri - Harf Folyo Balon

Konusu 'Konu Dışı - Genel' forumundadır ve forexegitim tarafından Oca 4, 2018 başlatılmıştır.

1. forexegitim

forexegitim Demir Madencisi

Beğenileri:
    0
    P Harfi Folyo Balon

Sevdiğiniz insanı mutlu etmek istiyorsanız ona özel kutlamalr ve sürprizler yapabilirsiniz. Kişiye özel uygulama ve sürprizlerin başında ismiyle alakalı sürprizler gelebilir. Örneğin sevgilinizin veya eşinizin adının baş harfleri ile süsleme yaptırmak onu çok mutlu edecetir. Diğer yandan özel günler ve kutlamalar için de aynı süslemeleri kullanmak gerekir. örneğin p harfi folyo balon ile sevdiğiniz insanın adı p harfi ile başlıyorsa onu çok mutlu edebilirsiniz. Folyo balonlar yalnızca tek harf ve rakamlar için satılmamaktadır. Bütün bir ismi ve özel günü tamamlayarak da folyo balonlardan harika süslemeler yapabilirsiniz.

Folyo balonlar yalnızca kutlamalar için yapılan süslemelerde kullanılmıyor. Özellikle fotoğraf çekimleri içinde sıklıkla tercih edilen folyo balonlar özellikle bu sıralar çok moda. Örneğin sevgilinizin ismi pelin. P harf folyo balon alarak siz ve sevgiliniz fotoğraf çektirerek unutulmaz bir anı yapabilirsiniz. Harf ve rakam folyo balonarın kullanımı artık çok revaçta. Doğumgünleri, yılbaşı, özel günler, mezuniyet kutlamaları ve düğünlerde folyo balonlar sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu balonların ömrü diğer balonlara göre çok daha uzun. Balonun içindeki havayı boşatarak uzun bir zaman bu balonu saklamanız mümkün. Balonun havasını boşaltmadan da saklayabilirsiniz. Ancak balon zamanla içindeki havayı kaybeder. Bu nedenle bu balonları saklamanın en iyi yolu içindeki havayı boşaltarak saklamaktır.

Sayfayı Paylaş