AxiTR Bilisim
  1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

oCam | Uygun Olan Video Çekme Programı

Konusu 'Programlar' forumundadır ve FuqaRa tarafından Mar 31, 2014 başlatılmıştır.

1. FuqaRa

FuqaRa Demir Madencisi

Beğenileri:
    12
    -Arkadaşlar aramızda bir çok video çeken arkadaş vardır.Onların aradığı program kaliteli , boyutun düşük olması, ses kalitesi,kasmama gibi temel unsurlara dikkat edilir.Onlara bu video programının ayarları yapıldığı takdirde gayet oyun içinde kasmaması çok güzel bir program olduğunu kanıtlar.

-Kaliteli bir program ayrıca benim kullandığım sürece gayet memnun kaldığımı rahatça söyleyebilirim.Masaüstü ve Oyun videosu çekmesi dahada güzel.Tanınmamış bir program olması ayrı bir hava katıyor.Bilgisayırınız kaliteliyse bu programı size şiddetle öneriyorum.Minecraftta çok az kasıyor.Bilgisayarımın çok iyi olduğu söylenmez.Ama sizde hiç kasmayacaktır.
    [​IMG] Neyse size gerekli bilgileri verdiğimi düşünüyorum.Ayrıca size bu kaliteli programı sunarken kaliteli bir link veriyorum.TAMİNDİR den kaliteli ve arzasız şekilde indirebilirsiniz.Türkiyede kullanılmadığı için Türkçe bir video yok.Eee haliyle Türkçe dil seçeneğide yok.Ama sorun yok gayet basit bir ingilizce ile programın ayarlarını çözebilirsiniz.

Video:Youtube kapandı.Bu yüzden size paylaşamıyorum.Diğer video sitelerinde bu programın videosunu bulamadım.

http://www.tamindir.com/ocam/

Linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Alıntı değildir.Tamamen kendi emeğimdir.Alıntı yapılacaksa alıntı yazılması rica olunur.

Sayfayı Paylaş