AxiTR Bilisim
 1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

Güvenilir Hukuk Danışmanlığı

Konusu 'Konu Dışı - Genel' forumundadır ve mehmetcan1 tarafından Nisan 14, 2019 başlatılmıştır.

 1. mehmetcan1

  mehmetcan1 Lapis Toplayıcı

  Katılım:
  Ara 29, 2017
  Mesajlar:
  718
  Beğenileri:
  0
  Geliştirilen aile hukuku ile aldatma nedeni ile boşanma davası veya diğer sebeplerle oluşan boşanmalarda tarafların en az zararla yollarını ayırmalarına yardımcı oluyoruz. Aldatma boşanma davalarında günümüzde en sık karşılaşılan nedenlerden biridir.
  Aldatılan kişi ile aldatan kişi arasında boşanmaya dair bir karara varılamamış ise ve taraflardan biri boşanmak istiyor diğeri ise boşanmayı reddediyor ise bu durum çekişmeli boşanma davası olarak değerlendirilebilir. Çekişmeli boşanma davalarının anlaşmalı boşanma davasına göre daha uzun sürebileceği kabul edilir.
  Davanın sonuçlanmasından önce kişiler hakkında gerekli olan tüm detaylar üzerinde durulur ve araştırmalar sonucunda haklı olanın lehine boşanma davası sona erer. Mağduriyetiniz halinde büromuzdan ihtiyaç duyabileceğiniz danışmanlık hizmeti alınız!

  Çekişmeli Boşanma
  Aldatılan kişi boşanma davası açmış ise bu kişinin mağduriyeti hukuki açıdan korunur. Aldatılma bir boşanma nedenidir. Aldatılan kişi karşı taraftan nafaka ve tazminat talebinde bulunabilir.
  Eğer ortada çok var ise ve çocukların yaşı küçük ise anne de çocukların velayetini kabul ediyorsa ilk etapta çocukların velayetinin verileceği ebeveyn anne olacaktır. Baba ise hem çocukları için hem de boşanmış olduğu eşi için ekonomik durumu baz alınarak aylık nafakaya tabii tutulacaktır.
  Eşine ödeyeceği nafaka boşanmış olduğu eşinin yeniden bir evlilik yapması ile sona erer. Ancak çocuğu için ödeme otomatik olarak aylığından kesilecektir. Tüm bu süreçlerin takibinde boşanma avukatı hizmeti almak için sürecin daha kontrollü gelişmesi için büromuzdan hizmet talep ediniz!
   
  #1

Sayfayı Paylaş