AxiTR Bilisim
 1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Konusu 'Konu Dışı - Genel' forumundadır ve mehmetcan1 tarafından Haz 25, 2020 başlatılmıştır.

 1. mehmetcan1

  mehmetcan1 Blaze Avcısı

  Katılım:
  Ara 29, 2017
  Mesajlar:
  1,882
  Beğenileri:
  0
  Kurulumu oldukça eski dönemlere yayılmış olan ve ihtiyaç duyulan her tür gereçlerin sunumunda yardımcı olmaya devam eden otomatik kapı sistemi ile alakalı olarak çalışmaya başlamıştır. Türkiye işletmesini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmeyi başararak piyasada yer edilmeye hak kazanmıştır. Firmamız otomatik kapı sistemleri konusunda her türlü kapı panjur gibi birçok sistemleri doğrultusunda ihtiyaçlarınızı doğru şekilde gidermek amacı ile kurulmuştur. Her tür ihtiyacınızı giderme konusunda pek çok çeşitleri ve ürün yaygınlığı sayesinde istenilen ihtiyaç halinde her zaman size sunumu yapılmaktadır.

  fotoselli kapı servisi radarlı kapı olarak bulunması ile birlikte kullanılan genel olarak hastane ve alışveriş merkezlerinde kullanımı öngörülmüş olan kapı sistemi işlevi ve kolaylığı ile de günümüze kadar ilerleyerek bu alanda talep fazlalığını artırmayı başarmıştır. Kullanım konusunda çeşitlilik ve farklılıklar sergileyen sistemin fiyat sıralamasını öğrenmek adına internet adresimize başvuru yapmanız gerekmektedir.

  Fotoselli Kapının Özellikleri
  Son zamanlarda evlerimizin ve iş yerimizin için de kullanım talebinde bulunmuş olduğumuz fotoselli kapı sistemi ile pek çok güveni bir arada sunabilmektedir. fofoselli kapı en önemli özelliği ise diğer şirketlerin üretmiş olduğu fotoselli sistemlerinin yanında kapı sisteminin esnek ve mekanizmalı olarak yer almasıdır. Bu sistem ile beraber kart kullanımı ile ayarlanabilir bir sistem oluşmasına zemin hazırlar.

  Sistem normal konum, yaz konumu, kış konumu ve tam açık konumu gibi farklı konum ayarları bulunmaktadır. Kişinin istekleri doğrultusunda konumunu ayarlayabildiğiniz sistem ile beraber rahatlık vermektedir. Radar, dirsek buton, emniyet fotoselli, diz buton, buton bağlantısı, uzaktan kumanda gibi sistemler bağlanabilmektedir. Fiyat danışmanlığına anında başvurabilir ve uygun sistemi seçme hakkına sizde sahip olabilirsiniz.

  Radarlı Kapı
  vısta radarlı olarak bulunan kapı sistemi de bulunan bu sistem mekanizmasının tek kanatlı olarak bulunuyor. Ağırlığı ise 150 kg olması çift kanat tarafında 120 artı 120 kg olması taşıma kapasitesine sahip olabilmesidir. Oldukça geniş aksesuar seçenekleri yer alan sistem dunker motor, filtrelenmiş trafo, 3 kapak ile beraber özel tasarım profillere sahip oluyor. Bununla beraber bulunan kontrol lcd sistemi ile kapınızı çok kolay program ayarını yapabilirsiniz. Artık, fotoselli kapılar her bina türü için artık normal özelliklerden bir tanesi haline gelmiştir. Süpermarketlerden havalimanına kadar, otellerden hastanelere kadar yaygın alanda kullanılmaktadır. Bu kapıların en büyük 3 avantajı ise kolay geçiş, hijyen ve enerji tasarrufu olarak bulunuyor. Kapıyı açabilmek için fiziksel bir güce ihtiyaç duymuyorsunuz. Kapı geçiş bölgesine girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılmaktadır. Engelli yayaları da hesaba kattığımı zaman, otomatik kapıların önemini daha kolay kavrayabiliriz. En az kolay geçiş kadar önemli bir konu ise hijyendir. Kapıyı açmak için hijyenik bulunmayan kapı kollarına dokunmanıza gerek kalmamaktadır. Dolayısıyla, otomatik kapıların sağlık sektörü içerisinde de dolaylı yoldan katkısı büyük olmaktadır.
   
  #1

Sayfayı Paylaş