1. Daha güzel eğlenceli bi ortam için kayıt olup yorumlarınızı esirgemeyin.

+16 SURVİVAL OYUNCUSU ARANIYOR !

Konusu 'Benimle oynar mısın?' forumundadır ve Zencraft tarafından Mar 29, 2014 başlatılmıştır.

1. Zencraft

Zencraft Ağaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Merhaba Beyler Önce Kendimi Tanıtıyım Ben Ömer 18 Yaşındayım Fps Oyunlarını Çok Severim Gta Tarzı Shotter Oyunları Severim Minecraft'ı Zaten Söylememe Gerek Yok.

Arkadaşlar 30 Bölümlük Bir Seriye Başlayamayı Düşünüyorum Survival Olucak Serveri Ben Açıcam Modsuz Olucak Eğer İstersek Modlu Açarım Arkadaşlar Sizlerden İstediğim Birkaç Özellik Var İşte Bir Kaçı

-- En Başta Yaş Sınırı +16 Eğer Ben Adam Akıllı Oynarım Diyorsan Yaş Önemli Değil (( Video Çekmek İçin +16 Şart )

-- Skpye Adresinin Olması !

-- Mikrofonun Olması

-- Mikrofonun Cızırtısız Olması

-- Videodayken Sorun Teşkil Edicek Hareket Yapmamak

-- Videodayken Yarıda Kesip Gitmemek !

-- Bilgisayar Ortamının Müsait Olması (( küçük kardeş varsa dişarı çıkarılması ! ))

Eğer Ben Bunlara Uyarım Diyorsan Hemen Hiç Beklemeden Skpye Adresimi Ekle !!!

İşte Skpye Adresim ! : dagfaresi
  2. NeverEasy

NeverEasy Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    2,940
    Minecraft:
    Dryfter
    +16 MC Oyuncusu biraz zor bulursun. +16 lar minecraft oynayanların %20 sini kapsıyor sadece. Bence +13 ama olgun seçmelisin. 18 yaşında bir ergenin 10 yaşında gibi davranışlar sergilediğini görmekteyiz.
  3. Zencraft

Zencraft Ağaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30

Dediğin Doğru Ama 18 Yaşında Bir Ergenin 10 Yaşında Gibi Davranışlar Sergiliyorsa Yanımda Yeri Yok Zaten :=)
    NeverEasy bunu beğendi.
  4. NeverEasy

NeverEasy Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    2,940
    Minecraft:
    Dryfter
    Haklısın...

Sayfayı Paylaş